ZMĚNA TERMÍNU – CRASH CLUB after FORTY FEST 1971 – 2011

CRASH CLUB AFTER FORTY FEST

ZMĚNA TERMÍNU, AKCE SE POSOUVÁ ZATÍM NA KONEC KVĚTNA.

VŠECHNO KLAPALO BEZCHYBNĚ, ZÁDRHEL NASTAL PŘÍMO V KAPELE S TERMÍNAMA DOVOLENÉ. PŘELOŽENÍM ZÍSKÁME VÍCE ČASU NA PŘÍPRAVU AKCE. OMLOUVÁME SE TĚM, CO POČÍTALI S VELIKONOČNÍM TERMÍNEM A TAKÉ NAŠIM PŘÁTELŮM V ZAHRANIČÍ. NOVÝ TERMÍN JE PŘIBLIŽNÝ, ZÁLEŽÍ NA PROGRAMU VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH.
O VELIKONOCÍCH JE NAPLÁNOVANÁ AKCE ***VG NIGHT***DUBEN 2011*** V PODMOSTEM HALL JIRKY VAŇKA, INFORMOVAT VÁS BUDEME BRZO.

2011 SE ZNOVU ZRODÍ SUPERNOVA BEAT CLUB CRASH. PŘED 40 LETY NÁM ZAZÁŘILA NAD ČÍNOU V SUCHÉ U NEJDKU, TENTOKRÁT ZAZÁŘÍ NAD CULTURE CLUBEM V NOVÉ ROLI, KTERÝ BUDE NÁŠ BEAT CLUB CRASH HOSTIT V JEHO VYBAVENÝCH PROSTORÁCH. CULTURE CLUB BUDE PŮSOBIT SE SVÝM PROGRAMEM V SOBOTNÍCH VEČERECH, NÁŠ BEAT CLUB CRASH V PÁTEČNÍCH.

BEAT CLUB CRASH ZAHAJUJE VELKOLEPOU AKCÍ COMEBACK SKUPINY THE CRASH PO 40 LETECH. Ta zahraje skladby, při kterých jste se tenkrát bavili a chce vám znovu připomenout tehdejší atmosféru a dobu, kterou jsme zažili.

NA VEČERU VYSTOUPÍ HOSTÉ KAPELY THE CRASH A BEAT CLUBU CRASH. ÚČAST POTVRZUJE KAPELA LONGTON ROCK & ROLL BAND S NOVÝM REPERTOÁREM, GREYHOUND, VG4 PAVLA MENSCHIKA, BÉĎA HEEP SE SVÝM URIAH HEEP REVIVAL KARLOVY VARY. DALŠÍ KAPELY JSOU V JEDNÁNÍ.

Chceme oslovit a pozvat :: BLACK MOON, DYNAMO, SHADOWS REVIVAL, PRIMITIVOVÉ NEZNÁMÉ KULTURY… BERNARD BB, PROMĚNY, CODA a další…
VÍTÁME NABÍDKY KE SPOLUPRÁCI NA TOMTO PROJEKTU.
CO NÁS ČEKÁ DÁL:: PÁSMO STARÝCH FOTOGRAFIÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ CLUBU, KTERÉ SE NÁM PODAŘILO DOPOSUD ZÍSKAT VÝZVOU, KTERÁ TRVÁ UŽ ROK A PŮL, kde znovu spatříte své tváře, kapely a místa zachycená před 40 lety. URČITĚ JE JICH MEZI VÁMI JEŠTĚ MNOHO, POSLEDNÍ SUPER KUSY JSOU OD ŠPULDY. Moc děkujeme! MŮŽETE PŘINÉST SVOJE S SEBOU, BUDOU NASKENOVÁNY A IHNED VRÁCENY.
VŠECHNY DOSUD POSBÍRANÉ FOTKY BUDOU PROMÍTÁNY V CLUBU CELÝ VEČER. MĚLA BY SE OBJEVIT NOVÁ OPONA ZA KAPELAMA A STARÉ ZREKONSTRUOVANÉ PLAKÁTY ZE SUCHÉ. RÁDI VYSTAVÍME I VAŠE DOVEZENÉ EXPONÁTY A DÍLA. (Všechna vystavená díla budou přenosná na plátnech.) CELÝ VEČER BUDE ZAZNAMENÁN BÉĎOU HEEP NA KAMERY NA DVD A TRADIČNĚ NAFOCEN, JAK UŽ JSTE ZVYKLÍ Z PŘEDEŠLÝCH AKCÍ. O VAŠE OBČERSTVENÍ SE POSTARÁ BAR OTEVŘENÝ CELÝ VEČER.
CELÝ VEČER BUDE TAKÉ UVÁDĚN PODLE PROGRAMU, ZVLÁŠTĚ BUDOU PŘIVÍTÁNI PŘÁTELÉ ZE ZAHRANIČÍ.
JELIKOŽ SE ZMĚNIL TERMÍN naší akce“ AFTER FORTY FEST 1971 – 2011″, JIRKOVA AKCE V PODMOSTEMHALL***VG NIGHT***DUBEN 2011, KTERÁ BUDE CO NEJDŘÍVE UPŘESNĚNA POTVRZENÍM TERMÍNU, naším nejvíce zapojeným dopisovatelem, pro všechny nepřehlédnutelným JIRKOU VAŇKEM Z AUSTRÁLIE.
SE SVÝMI PŘÁTELI Z EVROPY TUTO AKCI PŘIPRAVOVALI OD PODZIMU a těší se do PODMOSTEHALL, JAK JE VIDĚT NA JEHO PLAKÁTU:: V odkazu … text upravil ŠVESKA

Pozveme řadu přátel z naší tehdejší hudební scény, na které jste rádi chodili a také za nimi jezdili široko daleko.

ZVEME VÁS NA VELKÉ SPOLEČNÉ SETKÁNÍ after FORTY FEST crash club NEJEN VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY „BEAT CLUBU CRASH – SUCHÉ – ČÍNY“, ALE I VŠECHNY BEATNIKY, KTEŘÍ TEHDY PUTOVALI ZA BIGBOŠEM A JINÝMI ODVĚTVÍMI ROCKU, PO VLASTECH ČESKÝCH A JAK JE VIDĚT, NĚKTEŘÍ PUTUJÍ DODNES. KAPELY, KTERÉ TEHDY HRÁLY KDEKOLIV V KRAJI, A TAKÉ HLAVNĚ TY, CO NA ROCKOVÉ SCÉNĚ VÁLCUJÍ NAŠE MĚSTA DODNES. SEDMISTOVKA LIDÍ NA PROMĚNÁCH40, BÉĎA HEEP49 U KAŠTANŮ, AID KONCERT PRO JIRKU, ROCKOVINY PAVLA MENSCHIKA – TO JSOU AKCE, KAM PŘIŠLY STOVKY PAMĚTNÍKŮ NA SVÉ SETKÁNÍ PŘI NAŠICH KAPELÁCH.

Prohlédněte si znovu galerii fotografií z těchto akcí::

VŠICHNI JSTE TOUTO CESTOU POZVÁNI, DNES UŽ PŘINEJMENŠÍM TŘÍGENERAČNĚ.

Příspěvek vytvořen 719

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek