ČUCHOŇ ROZŠÍŘÍ NÁŠ TÝM, OBOR HISTORIE

ROZŠÍŘIL JI DNES SOUHLASEM KE SPOLUPRÁCI VE ZPRACOVÁNÍ DAT Z VAŠICH KOMENTÁŘŮ A TÍM PÁDEM NAPLNĚNÍM HLAVNÍHO POSLÁNÍ BLOGU V OBLASTI MAPOVÁNÍ ŽIVOTA 60. LET V REGIONU.
MAPOVÁNÍ KAPEL JE DOMÉNOU ČÍŇANA, KTERÝ TO ZA NÁS – PRO NÁS VYBUDOVAL A BUDE SI DÁL DOPLŇOVAT SVÉ SEZNAMY A KTERÝ MŮŽE ČERPAT I Z MAPY KAM SE CHODILO NA BIGBOŠ, KTERÁ SE STÁVÁ DOMÉNOU ČUCHONĚ. Než se MAPA rozjede a dojednáme podobu, například seznam míst, KDE SE HRÁLO a kdo tam hrál, kdy, než to zakázali naši krutovládci, kdo tam chodil a co tam zažil…
Z ČUCHONĚ máme radost už od začátku, kdy pomocí komentářů DOPISOVAL do crash-clubu. Jeho nevybrakovaná paměť a jeho CESTOVÁNÍ ZA NAŠÍ MUZIKOU je přínosem do historie, TADY SE TAKÉ ZÚROČÍ VYSOKOU SAZBOU vaše dopisování do komentářů a e-mailů. Vyfasuje služební mail, zatim můžete používat info@crash-club.cz a potřebné technické nástroje. O toto zázemí a NOVOU GALERII, kterou na vysoké úrovni vytvořil a obsluhuje, se nám stará nový člen redakce TOMÁŠ ŘÁDA.
DĚKUJEM VŠEM, KTEŘÍ JSTE PŘISPĚLI, I TĚM KTEŘÍ SE CHYSTÁTE K VYTVÁŘENÍ TOHOTO POČINU, ZAVALTE HO NOVÝMI KOMENTÁŘI, ZÁŽITKY, ÚDAJEMI, MAILY, aby měl ten důchod bohatej a krásnej, jako ho mám já…Šveska
Příspěvek vytvořen 719

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek