Jandák – slušelo by mu: HOVADO… ale naše…

Tak tohle mi odepsal Ivan Hajniš ze Švédska, můj kamarád a zakladatel slavných Primitives Group… – starej Českej rocker… ti, co museli, nebo jednoduše zůstali venku, ti to cítí a vidí ještě trošku v jiným světle…
Pro osvěžení paměti – ten odkaz z You tube je až dole….
Míra
Ivan Hajniš
Od: “ivan hajnis” <ivha@spray.se>
> Komu: <miramax@atlas.cz>
Je to bolsevicky vychovany hovado – kteremu se i za bolsevika darilo a proto zdedil husakovy nazory. Alkoholizovany prospechar a debil.
Ja si to vse moc dobre pamatuji nebot jsem hral Big Beat – Underground v 60. letech s The Primitives group a to nas taky pekne kritizovali ze jsme manicky zavsiveny, ze neumime hrat i kdyz to byla nejprogresivnejsi kapela v Ceskoslovensku s vyvinutou show 10 let pred USA The Kiss kteri potom delali neco podobneho ale ve vetsim po celem svete. Nas bolsevici do sveta tenkrat nepustili – nebyla to komunisticka Jandakova a Husakova kultura… Vyjizdeli takovi jako Krampol, Gott, Vondrackova, Cerne divadlo a par prdelolizacu.. Videli jste film o podpisu Anticharty??? – byl tam i oblibenec z Ostravy Jarek Nohavica a ted vyprodava Lucerny. Delaji si velkolepa show v Arenach v Praze a i Olympic Janda napsal pisnicku o unosu letadla a ted se topi v milionech!!! A ted jeste rikaji jak byli utiskovani a pritom za podpis Anticharty jezdili kam se jim zachtelo!! a ted jeste o tom otevrene mluvi v televizi a mediich a vytahuji se kolikrat byli v Japonsku, v Nemecku, ve Francii atd. atd. zatimco ostatni narod sedel za mrizema (ostnatejma a zaminovanejma hranicema) bez sance vyjet i treba se vykoupat v mori do Jugoslavie.
Bohuzel to bude trvat jeste dve generace nez se v Cesku a na Morave budou rodit slusny lidi. Ted jich je tam moc malo!!!
Ivan Hajnis
Tak ten mě normálně nasral!!! To je fakt debil………………….
Míra
Přepis e-mailu, Míro díky za příspěvek, neodolal jsem to dát na naše stránky, počítám, že každej má mozek a že si s tím poradí, až to půjde, vrazím mu sem taky fotku… ŠVESKA
FOTKU KARLEX JSME TI MÍRO ULOŽILI DO FOTOGALERIE… jukněte tam všichni! …ŠVESKOWI
Příspěvek vytvořen 719

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek