ROCK V KOTLI 13.8.2011

OPEN AIR ROCK V KOTLI VE VYSOKÉ PECI VÁM PŘINÁŠÍ NOVÉ SESKUPENÍ CRASH CLUB V KULTURNÍM DOMĚ V NOVÉ ROLI. Po after Forty Fest-COMEBACKU THE CRASH to je další akce pro rockové fanoušky .
ŠESTICE KAPEL JE PŘEDSTAVITELKOU OBDOBÍ VZNIKAJÍCÍCH KAPEL 60.LET, PŘIPOMÍNAJÍ TUTO ETAPU SVÝMI POSTAVAMI OSOBNĚ – FRANTA JOKL, ONEK, SAŠA TVRDÍK, JARDA JANDA (tady nevím kde tenkrát hrál), MENSCHIK, BENEŠ, MÍRA SVOBODA, ROBERT KORYČÁNEK, LONGTON, WINSTON KURIL, HAJŠMAN, PETR JÁNSKÝ, LARRY, VENCA VEJVODA, BONDY, TOM STABENOW, VENCA VOZKA, ČÍŇAN… REPERTOÁREM KTERÝ TAKÉ OBSAHUJE NESMRTELNÉ SKLADBY TÉ DOBY.
KAPELA VAR, NEJDECKÁ STÁLICE I JAKO LÍHNĚ PRO NÁVRAT THE CRASH V JEJÍ ZKUŠEBNĚ, KTERÁ POSKYTLA APARTURU, OZVUČENÍ A HLAVNĚ KYTARISTU JIRKU HILBURGRA, KTERÝ SE STAL JEJÍM ČLENEM. GREYHOUND OBSAZENÍM I BIGBOŠEM, VG4 MENSCHIK BAND, OBSAZENÍM A PŘEDNESEM, THE CRASH, OBSAZENÍM A REPERTOÁREM, SPOLEČNĚ SE VŠEMI DALŠÍMI HRÁČI, KTEŘÍ VÁM PŘINESOU SKVĚLÝ ZÁŽITEK. MÍRU HAJŠMANA JSTE MIMO JINÉ MOHLI VIDĚT samozřejmě na SUCHÝ a nedávno na BÉĎA49 v ROSNICÍCH. VZÁCNÝ HOST KTERÉHO PŘITÁHL LONGTON,LONGTON BAND, KDE ŠOBIN SE SVOU MOHUTNOU BASOU UDĚLÁ Z KOTLE GRAND KAŇON A S WINSTONEM KURILEM NAPLNÍ ROCKEN-ROLLOVÁ SRDCE , NEMÉNĚ VÁŽENÁ KAPELA BEAT CLUB 68 REVIVAL, PRONIKNE DO NAŠÍ HEGEMONIE Z BLÍZKÉHO HORNÍHO SLAVKOVA POTĚŠIT NAŠE BIGBÍTOVÉ SRDCE, URIAH HEEP REVIVAL KARLOVY VARY, UZAVŘE NÁDHERNĚ VEČER NA DOBROU NOC.
Hisstorii kolem hráčů a kapel vám přiblížíme v dalších článcích, také podrobnosti programu a budeme reagovat na vaše komentáře. Přineseme i foto z kotle. TĚŠÍME SE NA MUZIKU, KTERÁ PROTÁHNE KOTEL VE VYSOKÉ PECI A NA VÁS FANOUŠKY, KTEŘÍ SI PŘIJDETE UŽÍT LÉTA TENTOKRÁT V ROCKOVÉM KOTLI VYSOKÁ PEC..
Příspěvek vytvořen 719

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek