THE CRASH JE TADY, A JAK DÁL….

NÁSTUP KAPELY BYL ZA OBROVSKÉHO ZÁJMU DVOUSTOVKY FANOUŠKŮ, POZNAMENÁN OČEKÁVÁNÍM, PŘEDEVŠÍM NEJDEČÁKŮ A NOVOROLSKÝCH. MY NA SÁLE JSME VIDĚLI NADŠENÉ TVÁŘE PŘEDEVŠÍM ŽENSKÉHO PUBLIKA, TO JE VELKÉ PLUS TÉTO KAPELY, PŘITÁHNOUT FANOUŠKY NA ZÁKLADĚ EMOCÍ, JAK REPERTOÁREM TAK VYSTUPOVÁNÍM. VENCA VOZKA TO ROZPARÁDIL HNED NA ZAČÁTKU, ROZBALIL TAK KONTAK S FANOUŠKY A TĚCH ČTYŘICET LET TOTÁLNĚ VYGUMOVAL ! PERFEKTNÍ NAZVUČENÍ BICÍCH UKÁZALO JAK SE ČÍŇAN PŘIPRAVIL, A JEHO HRA BYLA STŘEDEM POZORNOSTI, PŘEKVAPENÍ TO BYLO NEJEN PRO NÁS VŠECHNY ALE TAKÉ PRO JEHO RODINU Z HOLANDSKA, NIKDY HO NEVIDĚLI HRÁT, A HNED TAKOVEJ NÁŘEZ… NĚKDO Z NEJDEČÁKŮ TAM VYVÁDĚL – DÍVEJ NA TY BONDYHO RUCE, JE DOBREJ JAKO DŘÍV, NEZAPOMĚL NIC, JEŠTĚ KYTARU ZA KRK, A MEZI NOHY, ZAHRÁT ZUBAMA A UTŘÍT SI ZASE HUBU OD KRVE DO ZÁVĚSU A PADNU NA PRDEL !! JIRKA SE PŘI HRANÍ USMÍVAL A JEHO FENDER DAL VŠECHNO CO TO CHTĚLO A CO PŘED ČTYŘICETI LETY DOBRÝHO UŽ VYMYSLELI LÍDŘI KAPEL… TOM SVÝM TYPICKÝM PODÁNÍM BEGLAJTU, POSTOJEM A RADOSTÍ ZE HRY ZAMETL POCHYBNOSTI, JAK JIM TO PŮJDE V ŠESTAŠEDESÁTI.
Parket se naplnil ihned, a pohled do obecenstva vám přiblíží fotografie v galerii.

NOVÁ GALERIE CRASH-CLUB.cz*** klikni zde

Mišík, BOB, Whitesnake, Dlouhej kouř, VIDEA KV kapel, nově CODA, KATAPULT,Black Moon, KLOKANÍ GULÁŠ EVROPÁK Milan Schelinger, pivní slavnosti...SHADOWS
cop.bob, COMEBACK THE CRASH

Radost mi udělal zájem o panely se starými fotografiemi na téma THE CRASH A SUCHÁ, KTERÉ JSTE NÁM ZASLALI VY ČTENÁŘI !! A ROZŠÍŘINÉ PÁSMO OBSAHOVALO NA SEDM HODIN PREZENTACE, PROBĚHL TAM I ŠVERMÁK Z CHOMUTOVA. MUSÍME TO ZAVÉST JAKO TRADICI, A ROZŠÍŘIT A VYMYSLET PŘEVOZNÍ STOJANY, SNAD NÁM NĚKDO POMŮŽE, NEBO POSKYTNE NEPOUŽÍVANÉ. BYL TO DALŠÍ BOD DO PROGRAMU A NÁŠ PŘÍNOS HISTORII.
NA ZKOUŠCE SE TAKÉ ROZHODOVALO CO DÁL, VŠICHNI HRÁT DÁL CHTĚJÍ A NA POUTI TO TENTOKRÁT PRO NEJDEK ROZBALÍME 18.6. 2011 V 19,00, PŘIJĎTE SAMOZŘEJMĚ DŘÍV OSLAVIT NÁVRAT, TENTOKRÁT NEBUDOU STAROSTI S DOPRAVOU.
Příspěvek vytvořen 719

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek