UŽ SE PÍŠE O CRASH-CLUB BLOGU…

CRASH-CLUB BLOG SE PROPRACOVAL NA STRÁNKY NOVIN.

6.5.2010 – další významný SVÁTEK BLOGU CRASH-CLUB.

BĚHEM PRÁCE PŘI SESTAVOVÁNÍ TĚCHTO STRÁNEK JSEM SE SETKAL S VÝZNAMNÝMI DÍLY, KTERÉ SE ZABÝVALY HISTORIÍ BIGBÍTU – IRENA JANEČKOVÁ SE SVÝM 18DÍLNÝM SERIÁLEM V OSTROVSKÝM MĚSÍČNÍKU „OSTROVSKÉ HUDEBNÍ SKUPINY“, dále ŠTĚPÁN ALEXA HISTORIE chomutovského bigbítu aneb Zlaté časy ŠVERMÁKU, možná je na cestě HISTORIE MOSTECKÉHO BIGBEATU, další se rýsuje v SUŠICI. BEĎA HEEP ZIEGLER ZAPRACOVAL NA KARLOVARSKU, do našeho blogu se dostali také HISTORIE JEDNOTLIVÝCH HUDEBNÍKŮ NEBO KAPEL. Všechny tyto práce nacházejí své místo na našich stránkách, kde znovu ožívají a dostanou se tak do celého světa. TOHO UŽ BLOG DOCÍLIL. DOCÍLIL TAKÉ NOVÁ KAMARÁDSTVÍ MEZI VRSTEVNÍKY, VŠECHNY NÁS TO OBOHACUJE, s tím jsem jako programem na důchod opravdu nepočítal a další poslání blogu popsal v tomto článku náš společný přítel, novinář a fotograf LEV HAVLÍČEK, KTERÝ NÁM DĚLÁ RADOST SVÝMI ČLÁNKY  NEJEN O KULTUŘE UŽ PĚKNĚ DLOUHO. Můj slogan, že „nečtu jen noviny, já čtu hlavně HAVLÍČKA“, mezi námi rockery pobavil. Je krásné přečíst si něco o své práci, nenajít ani jeden rozpor, jak se někdy stává ve zpracování některým novinářům. Dnes už je blog dále, vznikla celá redakce, aby jsme to zvládli: IRENKA JANEČKOVÁ NEJENŽE UDRŽUJE BLOG V KONDICI, ALE TAKÉ OBČAS PÍŠE, ČÍŇAN SESTAVUJE HUDEBNÍKY A KAPELY A PÍŠE, ADINKA STRÁNKY POSTAVILA OD SAMÉHO POČÁTKU, PÍŠE, FOTOGRAFUJE A INSTALUJE, TOM STABENOW PÍŠE, KOMENTUJE, POSKYTUJE MATERIÁLY a vybral si funkci PORADCE…  A HLAVNĚ DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ PŘISPÍVAJÍ SVÝMI MATERIÁLY A KOMENTÁŘI DO BLOGU, ALE I TĚM, KTEŘÍ SI HO RÁDI PŘEČTOU. NEZAPOMÍNÁME ANI NA EMERSONA NA JEHO BLOGU  http://musiclife-emerson.blog.cz  KTERÝ PRECIZNĚ ZPRACOVÁVÁ SOUSEDNÍ OBLAST SOKOLOVSKA… TÝM JE DOKONALÝ!… NYNÍ NECHÁME VYNIKNOUT LEONA HAVLÍČKA...   článek vyšel v Sedmičce Mladá Fronta KV 6.května 2010
MLADÁ FRONTA 7 Sedmička KV
Příspěvek vytvořen 719

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek