bob na cestě k nám a jeho bóóóbik u nás na něj čeká…

BORCI jsme sedmý, ještě 6 a jsme první

Rekordní počet jedinečných návštěv: 272 a všech návštěv 644, statistika zobrazení str. – 4108 za den (6:8.), to je zatím náš společný rekord. Naše nejvyšší umístění na TOPlistu-Hudba bylo 7 místo, najdete v Aktuálních odkazech…a galerie crash-club.cz 12. místo…portál 13.místo…
Jestli bob přijme na naše pozvání místo v blogu na portálu, určitě bude vědět k čemu a o čem psát, už nyní je každý jeho komentář vzpruha pro náš tým a čtenáři už určitě rozeznají z jeho vstupů starého blogera, sice na jiné téma. Naše myšlenka se mu líbí určitě, protože kontakt s námi už udržuje pěknou dobu. Než nastoupí do blogu, podobně jako Číňan a Vaněk, prohlédněte si zatím jeho neskutečně zajímavou postavu z AID KONCERTU PRO JIRKU,
…potom si spočítejte kolik našich čtenářů za půl roku navštívilo naše stránky ( Jirka Vaněk zanechal stopu cestou na Klokaní guláš v Jižní Koreji , jeho přítelkyně v Japonsku, když tam vezla DVD z KLOKANGULAS a Jirka Hilburger z THE CRASH v Brazílii rozšiřuje naše řady – to jen pro zajímavost….)
Zdravíme všechny „venku…“

Free counters!

Příspěvek vytvořen 719

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Související Příspěvky

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek